* Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
Не віриться що такий манюня так добре гріє. Все працює, рибка Бу вам би подякувала )
Товар хорошего качества,есть скидки,качество хорошее,общение на высоте.
головне що знайшов все що потрібно в одного продавця.
Приємне враження від продавця.На всі запитання відповідає, консультую без нервів!)Все чудово, можу рекомендувати!
Відгуки про компанію IM Aquariumshop
Не віриться що такий манюня так добре гріє. Все працює, рибка Бу вам би подякувала )
Товар хорошего качества,есть скидки,качество хорошее,общение на высоте.
головне що знайшов все що потрібно в одного продавця.
Приємне враження від продавця.
На всі запитання відповідає, консультую без нервів!)
Все чудово, можу рекомендувати!