Товар дуже низької якості, використовувати неможливо. Розпилювачі повітря тріснуті, крани пропускають повітря, ті розпилювачі що не мають тріщин важко назвати розпилювачами бульбашка дуже великого розміру, просто жах. Нікому не пораджу купляти товар.
Відгуки про компанію IM Aquariumshop
Дякую,все на висоті!
Все чудово. Дякую.
заказом задовільнена,все добре,актуальна ціна.удачі!
Товар дуже низької якості, використовувати неможливо. Розпилювачі повітря тріснуті, крани пропускають повітря, ті розпилювачі що не мають тріщин важко назвати розпилювачами бульбашка дуже великого розміру, просто жах.
Нікому не пораджу купляти товар.
Дякую продавцю !!!
качество превзошло моё ожидание