продавець не відповіда на звінки і сам не перетелефонував .не раджу цей магазин
Комментарий продавца
Леонід, ви оформили замовлення з помилкою пром оплати. В найближчий робочий день ми з вами зв'язалися та дали на вибір три способи оплати. На що ви нам відповіли: Вы кто вообще? Можливо це покупець не ввічливий, а не продавець:) Дякую за недоречний відгук
Леонід
я замовив в іншому магазині вони перезвонили через 2 годину не то що ваш
Отзывы о компании IM Aquariumshop
продавець не відповіда на звінки і сам не перетелефонував .не раджу цей магазин
Леонід, ви оформили замовлення з помилкою пром оплати. В найближчий робочий день ми з вами зв'язалися та дали на вибір три способи оплати.
На що ви нам відповіли: Вы кто вообще?
Можливо це покупець не ввічливий, а не продавець:)
Дякую за недоречний відгук
я замовив в іншому магазині вони перезвонили через 2 годину не то що ваш
11 з 10) дуже гарне обслуговування